Işıksız Tabela sistemleri içerisinde en ucuz olan tabela sistemidir. Vinil tabela türünde profil karkas üzerine ithal dökme vinil branda gerilerek imal edilir.

Vinil Tabela Nedir?

Vinil Tabela, dijital baskı yöntemi ile baskı yapılarak vinilin (branda’nın) profil şasesine dört bir yandan gerilerek daha önceden hazırlanmış dörtgen bir kasanın üstüne kapatılarak üretilen bir ışıksız tabela çeşididir.

Halk arasında branda tabela diye tabir edilse de üzeri germe aparatları ile özel teknikler uygulanarak gerilen özel bir branda türü olan vinil gerilir. Bu branda doğal hava şartlarında patlamaz ve yırtılmaz. Üzerindeki baskı dış mekan dijital baskı tekniği ile basıldığından en az iki yıl solmaz.Diğer tabela tekniklerine göre oldukça hızlı ve kolay imal edilerek kolay montaj yapılır.

Taşıması de montajı ve daha sonra üzerindeki baskının değiştirilmesi çok kolay ve hesaplıdır.Dijital baskı ile imal edildiğinden istenilen tüm tasarımlar kolayca hayata geçebilir. Renk, resim sınırı yoktur. Yapılan tasarım tabelanın fiyatını etkilemez.

vinil tabela

Mesh Vinil Tabela

Mesh Vinil Tabela, genellikle vinil baskı ve one way vision baskı yöntemlerine benzemektedir. Burada, delikli brandalara uygulanan dijital baskı yöntemi olan mesh baskı, geniş alanlara uygulama imkanı sunduğundan dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Açık hava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer Vinil baskı aslında PVC esaslı kullanılan bir baskı çeşididir. Özellikleri sebebi ile yoğun bir talep gören Vinil (Branda) baskı en çok esnek ve sağlam olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Mesh vinilin Tabelanın Avantajları?

Reklamcılık alanında rüzgârlı alanlarda rahatlıkla çalışabilmek için mesh vinil kullanılabilmektedir. Mesh vinil ile reklamlar güvenli bir şekilde yer alabilmektedir.

Mesh vinilin en önemli avantajı, delikli bir yapıya sahip olmasıdır. Bu durum hava şartlarına kolay uyum sağlamasına yardımcı olur. Delikli yapısı sayesinde deforme olmaz ve binaya da zarar vermez.

Binalar ve yapılar için güvenli uygulamalardır. Büyük boyutlu baskılar rüzgârlı bölgelerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir..

İŞLETMENİZİ TEMSİL EDECEK EN İYİ TABELA İHTİYACINIZI TASARLIYORUZ

Firmamız hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler ve fiyatlandırma talepleri için bize ulaşın

Similar Posts