tabelacı

tabelacı

Tabelacı

Aktif Reklam

Tabelacı Aktif Reklam Müşteri odaklı çalışan kaliteli ve profesyonel bir firmayız. Tasarım konusunda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışıyoruz. Ayrıca ekip arkadaşlarımız işinde uzman ve profesyoneldir. Sizler de farklı tasarımlar, değişik ürünler ve dikkat çekici tabela sistemleri için firmamızı tercih edebilir, sizin için sunacağımız tabela fikirlerinden yaptırabilirsiniz.

Tabela İmalatı

Tabela firmamız, Özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayış ile sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımızla satış sonrasında da firmamız sizlerin beklenti ve isteklerine en kısa sürede, en doğru çözümü üretmek çabasındayız.

sizleri dış mekanlarda, görünür kılma adına açık hava reklamcılığında size sizi en iyi temsil edilecek tabalayı yapma iddası ile çıktığı yolda sektörünün dev firmalarına tabela yapmanın gurur ve mutluğunu yaşamaktayız. Bizi bu noktaya getiren her işe aynı kaliteyi taşıma anlayışımız yıllardır devam ettiriyoruz.

Tabela Çeşitleri

Açık hava reklamcılığında Tabela çeşitlerinde Müşterilerimize en uygun Seçenekleri en uygun fiyatlar ile sunmak için hizmet vermekteyiz.

Tabela, Işıklı tabela, Çatı tabelası, Led tabela, Cephe tabelası, Dijital baskı, Araç kaplama, Kutu harf tabela, Duvar reklamları, Cam kaplaması, Pleksi tabela, Işıklı kutu harf tabela, ve Bunun gibi birçok ürün ve sektöre hizmet vermekteyiz.

Tabelacı

Tabela Nedir?

Tabela,Bir kurumun ürün ve hizmetlerini müşterilerine en kolay ve en doğrudan tanıttıkları bir araçtır. Bu nedenle günümüzde de reklamcılık anlamında yaygın olarak her yerde kurumların ürün ve hizmetlerini tanıtan yol güzergahları, caddeler ve alışveriş merkezleriyle dolup taşmaktadır.

Bu da kurumsal anlamda daha fazla kişiye ulaşmak anlamına geldiğinden dolayı son derece önem taşıyan bir nitelik olarak dikkat çeken özellikler arasındaki yerini korumaya devam eder. Kurumların kendilerini en iyi şekilde tanıtması, ürünlerini pazarlaması için gerek duyduğu reklam ihtiyacı profesyonel anlamda tasarımcılar tarafından yapılarak son derece kaliteli ve profesyonel görsel tasarımlı reklam oluşturulmaktadır.

Bu da elbette kurumun tanınabilir olmasını, satışlarını ve pazarlamasını artıran etkenler olarak karşımıza çıkmaktadır. Etkileyici olması yönünden günümüzde birçok sistem geliştirilmiştir. Geliştirilen bu sistemler sayesinde de tüm özellikleriyle her anlamda herkesin ulaşabilecekleri bir reklam tasarımlarının ekonomik fiyatları ile sunulması sağlanmaktadır.

İŞLETMENİZİ TEMSİL EDECEK EN İYİ TABELA İHTİYACINIZI TASARLIYORUZ

Firmamız hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler ve fiyatlandırma talepleri için bize ulaşın